Jak pomóc?
A A A

Jak pomóc?

Każdy z Was może pomóc i zostać Ofiarodawcą dzięki stronie Familion.pl. Wystarczy się zalogować.

Z listy osób potrzebujących możesz wybrać maksymalnie dwie rodziny, a spośród ich potrzeb zaznaczyć maksymalnie trzy, które zamierzasz sfinansować. Dopiero kiedy prześlesz wybrane produkty, będziesz mógł pomagać dalej. Oczywiście, jeśli nadal będziesz chciał, na co bardzo liczymy.

Kiedy zdecydujesz się kliknąć „Pomagam”, dostaniesz od nas e-maila z linkami potwierdzającymi swój wybór. Jeśli w ciągu 48 godzin nie potwierdzisz swojej woli pomocy, potrzeby rodzin znów będą widoczne na stronie Familion.pl tak, by inni Ofiarodawcy mogli je wybrać.

Kiedy potwierdzisz swoją chęć pomocy, dostaniesz od nas dane wybranej rodziny. Może to być ich adres domowy, adres grzecznościowy lub adres parafii bądź innej instytucji. Nie powinno Cię to dziwić. Niektóre gospodarstwa na terenach powodziowych po prostu przestały istnieć. Niektóre rodziny mogą się tez wstydzić tego, że proszą o pomoc. Nie oceniamy ich postawy, zależy nam tylko, by otrzymali potrzebne rzeczy.

Liczymy na Waszą uczciwość. Liczymy, że osoby, które klikną „Pomagam”, naprawdę tej pomocy potrzebującym udzielą.

Chcesz pomóc w inny sposób? - nie wiesz komu przekazać swoją pomoc? Opisz jakie przedmioty możesz przekazać a my sprawdzimy kto najbardziej potrzebuje takiej pomocy. Kliknij tutaj

Jeśli nie jesteś w stanie spełnić potrzeb naszych rodzin wielodzietnych, możesz wesprzeć nas finansowo poprzez Caritas. Przelewu możesz dokonać na konto CARITAS. Po zalogowaniu otrzymasz szczegółowe wskazówki jak to zrobić. Pamiętaj jednak, by w tytule przelewu napisać „Wielodzietni Solidarni".